aboutUs

Про бренд KEL

КЕL - це міжнародний бренд преміум класу.Колекції КЕL індивідуальні, а стиль - сучасний та привабливий образ жінки.Ціла команда фахівців створюють вироби з використанням високоякісних матеріалів, опрацьовуючи конструкцію кожної моделі, яка забезпечує ідеальну посадку по фігурі. Кожна колекція створена з любов'ю та увагою до деталей.Технологія виготовлення виробів розроблена для найвищої якості пошиття.В обробці використовуються стрази, стрічки та мереживо ручної роботи з лімітованих колекцій матеріалів.Поєднання новітніх тенденцій вечірньої моди і традицій, висока якість виконання - все це забезпечує бренду КЕL успіх на світовому ринку.

aboutUs

Про дизайнера

Дизайнер бренду Олена Кондратова більше 20 років створює унікальні плаття для особливих моментів життя. Вечірні, коктейльні моделі суконь поєднують в собі елегантність та чуттєвість.Розроблений дизайнером крій виробів створює спокусливі лінії та жіночні пропорції власниці сукні. Опрацювання форми виробів і особливе бачення прекрасного - відмінні риси стилю КЕL.

aboutUs

Великий вибір готових моделей

У нашому інтернет-магазині Ви зможете підібрати готові плаття. Визначитися з розміром, підібрати відповідний колір, модель та уточнити інші важливі характеристики Вам допоможе наш фахівець.

aboutUs

Індивідуальний пошив

В ательє бренду КЕL Ви можете замовити пошив виробу за Вашими індивідуальними мірками.Вибираючи пошив плаття на замовлення, Ви отримуєте ексклюзивне вбрання, яке ідеально підходить по фігурі, виділяючи її сильні сторони і приховуючи недоліки.Колектив висококваліфікованих фахівців буде супроводжувати вас на кожному кроці: від ідеї до втілення наряду. Завдяки багаторічному досвіду команди КЕL унікальні технології дозволяють швидко і якісно пошити плаття обраної Вами моделі.

x
Задати питання:

    x
    Індивідуальний пошив: